Konkursy - Przedszkole Samorządowe w Wińsku

Witamy na stronie internetowej
Przedszkola Samorządowego w Wińsku
Menu
Przejdź do treści***

Konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy

kliknij zdjęcie aby powiększyć

     


***


Do wglądu:***

WYNIKI KONKURSU "BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE"

Kategoria 3-4 latki
I miejsce Maria Mazur
II miejsce Nina Kazimierczak

Kategoria:5-6 latki
I miejsce Aleksandra Pobudkowska
II miejsce Klaudia Lipiec
III miejsce Jan Kowal

GRATULUJEMY WYGRANEJ!!! 14.02.2022r. zostaną wręczone nagrody dla zwycięzców oraz upominki dla dzieci, które brały udział w konkursie.

***Wyniki konkursu "Weekendowe czytanie"

Wyniki konkursu "Weekendowe czytanie" kategoria 3-4 latki:
I m-ce Helenka Górowska
II m-ce Marysia Mazur
III m-ce Laura Miłuch

Kategoria 5-6 latki:
I m-ce Ola Pobudkowska
II m-ce Marysia Benedykt
III m-ce Marcelinka Uść i Antoś Domaszewicz

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali piękne nagrody książkowe (dzięki dofinansowaniu z NPRC) i dyplomy. Dziękujemy dzieciom za "stworzenie" własnych książeczek, które trafią do przedszkolnej biblioteczki😊
Konkurs artystyczny „JESIENNY BUKIET”

Do wglądu:***Podsumowanie konkursu „Lecą Boćki”
Specjalnie  z okazji przypadającego na 31 maja Dnia Bociana Białego, Fundacja  Przyrodnicza ProNatura we współpracy z Grupą Energa ogłosiła konkurs dla  najmłodszych inspirowany książeczką
pt.  „Lecą boćki…”.
Nasze przedszkolaczki  chętnie przystąpiły do konkursu pt. „Lecą Boćki”. Konkurs trwał od 29 maja do 21 czerwca 2020r . Dzieci z  wielkim zaangażowaniem zajęły  się tematem bardzo ważnym dotyczący popularyzacji wiedzy o ochronie bociana białego. Zapoznały się z książeczką " Lecą boćki" z tekstem autorstwa Krzysztofa Koniecznego i historią bocianiego roku pięknie ilustrowaną przez panią Katarzynę Kopiec-Sekietę. Dzieci  wspólnie  postanowiły, że książeczka musi być dokończona według ich pomysłu.  Podzieliły się stronami książeczki i przystąpiły do jej dokończenia  według własnego pomysłu. Wspólnymi siłami stworzyły piękne ilustrację  książki pt " Lecą boćki" widzianą oczyma dzieci przedszkolnych. Dzięki  wspólnemu wysiłkowi  zostały nagrodzone i wyróżnione. Każdy otrzymał wspaniałe nagrody i dyplom „Przyjaciela bocianów”.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

         
         ***Podsumowanie konkursu „Moje przedszkole”.


Witajcie,  nasze przedszkole zostało zaproszone do udziału w konkursie „Moje  Przedszkole" organizowanym przez sklep internetowy Maludas.pl (https://maludas.pl/).
Zadanie  konkursowe polegało na stworzeniu pracy dowolną techniką pracy  plastycznej pt. „Moje przedszkole". Można było przedstawić wspólny  wyjazd, wyjście do kina, na spacer do parku,  w  zasadzie każdą wspólną aktywność. Każde przedszkole dąży do tego, aby  rozwijać talenty i zainteresowania dzieci. Dlatego zachęcamy i  angażujemy przedszkolaków do udziału w różnego rodzaju konkursach. Tym  razem wzięliśmy udział w konkursie plastycznym sklepu Maludas, którego  organizatorem jest Pan Kamil Rybicki.

Poniżej przedstawiamy nasze prace dzieci, które wyraziły chęć przystąpienia do konkursu i wykonały samodzielnie piękne prace.  Cieszcie  się z Nami efektami wspólnej zabawy z dziećmi po mimo nie wybrania  naszych prac przez jury. Wiemy, że talenty naszych przedszkolaków są  wielkie dlatego życzymy im dalszych sukcesów w różnorodnych konkursach.


         ***Konkurs na LOGO naszego Przedszkola rozstrzygnięty!!!

 
Spośród kilku złożonych prac zostały wyłonione dwie najładniejsze. W  związku z tym, że nie mogliśmy się zdecydować, która praca powinna  wygrać, powstało LOGO 2w1. Można je podziwiać na naszej stronie  internetowej. 😊

Zwyciężczyniami konkursu zostały:

 Zosia Miłuch z gr. „Wiewiórki”


i Ola Pobudkowska z gr. „Jeżyki”.Serdecznie GRATULUJEMY!!!Po powrocie do przedszkola czekają NAGRODY!

nie tylko na zwyciężczynie.
Wróć do spisu treści