Rozkład jazdy autobusów - Przedszkole Samorządowe w Wińsku

Witamy na stronie internetowej
Przedszkola Samorządowego w Wińsku
Menu
Przejdź do treści

Rozkład jazdy autobusów

Dla rodziców > Dojazdy

UWAGA
RODZICE/OPIEKUNOWIE PRAWNI
DZIECI KORZYSTAJĄCYCH  Z AUTOBUSÓW


Informuję, że poniżej znajduje się rozkład jazdy autobusów obowiązujący od 13.01.2022r. - proszę się z nim zapoznać.

Proszę rodziców dzieci dojeżdżających o zapoznanie się z Regulaminem  znajdującym się w zakładce "Regulamin dowożenia i odwożenia uczniów"  oraz  złożenie „Oświadczenia” – druk do pobrania na dole strony z  Regulaminem, a następnie proszę o jego przesłanie – zdjęcie lub skan na  adres e-mail: pswinsko@op.pl , lub przekazanie w formie papierowej do Przedszkola – najpóźniej do dnia 10.09.2021r.


p.o. Dyrektor
Przedszkola Samorządowego
 mgr Maria Mosiek




AUTOBUS 1 WIŃSKO ważny od 13.01.2022 r.
SS                   I Kurs
Poniedziałek
Wtorek
Czwartek
Piątek
S                   I Kurs
Środa

S                   II Kurs
Poniedziałek
S                   II Kurs
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
6.55WIŃSKO  SZKOŁA14.0514.43
16.18
15.40
7.05BORASZYCE WIELKIE13.5814.34
16.08
15.33
7.09SŁUP13.5414.29
16.04
15.29
7.12BORASZYCE MAŁE13.5114.26
16.01
15.26
7.20KOZOWO13.3314.17
15.53
15.18
7.24WĘGRZCE13.2914.14
15.48
15.14
7.28WIŃSKO SZKOŁA13.2514.10
15.45
15.10
SS                   I Kurs
Poniedziałek
Wtorek
Czwartek
Piątek
S                   I Kurs
Środa

S                   II Kurs
Poniedziałek
S                  II Kurs
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
7.30WIŃSKO  SZKOŁA13.25
14.08
15.43
15.08
7.39DOMANICE13.14
13.59
15.34
14.59
7.42BASZYN13.1113.56
15.31
14.56
7.44CHWAŁKOWICE13.09
13.54
15.29
14.54
7.47JAKUBIKOWICE WIEŚ13.06
13.51
15.26
14.51
7.53WIŃSKO SZKOŁA13.00
13.45
15.20
14.45
S – kursuje w dni nauki szkolnej


AUTOBUS 2 WIŃSKO ważny od 13.01.2022 r.
SS                   I Kurs
Poniedziałek
Wtorek
Czwartek
Piątek
S                   I Kurs
Środa

S                   II Kurs
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
S                  II Kurs
Poniedziałek
7.10WIŃSKO  SZKOŁA14.05
14.38
15.29
16.08
7.15ŁAZY13.54
14.28
15.19
15.58
7.17WRZESZÓW13.49
14.23
15.14
15.53
7.25ROGÓW WOŁOWSKI13.45
14.19
15.10
15.49
7.33WIŃSKO  SZKOŁA13.40
14.15
15.05
15.45
SS                   I Kurs
Poniedziałek
Wtorek
Czwartek
Piątek
S                   I Kurs
Środa

S                   II Kurs
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
S                  II Kurs
Poniedziałek
7.33WIŃSKO  SZKOŁA13.40
14.10
15.05
15.40
7.43SMOGORZÓWEK13.30
13.55
14.55
15.30
7.46SMOGORZÓW WIELKI13.27
13.52
14.52
15.27
7.53WIŃSKO SZKOŁA13.20
13.45
14.45
15.20
S – kursuje w dni nauki szkolnej


AUTOBUS 3 WIŃSKO ważny od 13.01.2022 r.
SS                   I Kurs
Poniedziałek
Wtorek
Czwartek
Piątek
S                   I Kurs
Środa

S                   II Kurs
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
S                  II Kurs
Poniedziałek
7.10WIŃSKO  SZKOŁA13.47
14.29
15.17
16.04
7.20BIAŁAWY MAŁE13.34
14.19
15.04
15.54
7.27
MORZYNA13.27
14.12
14.57
15.47
7.30
WĘGLEWO k. Wińska
13.24
14.09
14.54
15.44
7.34
BRZÓZKA
13.20
14.05
14.50
15.40
7.40
RUDAWA
13.14
13.59
14.44
15.34
7.43
STRYJNO
13.11
13.56
14.41
15.31
7.49
KLESZCZOWICE
13.05
13.50
14.35
15.25
7.54
WIŃSKO SZKOŁA
13.00
13.45
14.30
15.20
S – kursuje w dni nauki szkolnej


AUTOBUS 4 WIŃSKO ważny od 13.01.2022 r.
SS                   I Kurs
Poniedziałek
Wtorek
Czwartek
Piątek
S                   I Kurs
Środa

S                   II Kurs
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
S                  II Kurs
Poniedziałek
7.13WIŃSKO  SZKOŁA13.40
14.25
15.10
16.00
7.23PISKORZYNA BLOKI13.30
14.15
15.00
15.50
7.28
NAROKÓW13.25
14.10
14.55
15.45
7.35
PISKORZYNA Kościół
13.18
14.03
14.48
15.38
7.43
ROGÓWEK
13.10
13.55
14.40
15.30
7.48
GRZESZYN
13.05
13.50
14.35
15.25
7.53
WIŃSKO  SZKOŁA
13.00
13.45
14.30
15.20
S – kursuje w dni nauki szkolnej





Wróć do spisu treści